Детски столове Детски стол Carmen 6012 - червен предлагани от Carmen
Детски стол 6012 от серията детски столове на Carmen е компактен и изчистен модел, особено подходящ като детски стол за компютър. Моделът предлага ергономични седалка и облегалка и се вписва във всяко детско обзавеждане. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Default | |
| Височина седалка от земята | 42 - 54 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 54 см |
| Дълбочина | 52 см |
| Дълбочина седалка | 40 см |
| Дължина облегалка | 42 см |
| Максимално натоварване | 70 кг |
| Материал | Дамаска |
| Материал подлакътници | Полипропилен |
| Материал серия | Soft |
| Подлакътници | да |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Газов механизъм за регулиране на височината |
| Тип на база | Полипропилен |
| Тип стол | Офис стол |
| Цялостна височина | 84 - 96 см |
| Ширина с подлакътници | 53 см |
Детски стол Carmen 6012 - червен
- Марка Carmen
- Модел Офис столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
92,27 лв. (47,18 €)
- Цена без ДДС: 76,89 лв. (39,32 €)
- Цена в наградни точки 36
Сходни продукти
Детски стол Carmen 6012 - черен
92,27 лв. (47,18 €) Цена без ДДС: 76,89 лв. (39,32 €)
Детски стол Carmen 6012 T - розов
81,98 лв. (41,92 €) Цена без ДДС: 68,32 лв. (34,93 €)
Етикети: Офис столове






