Детски столове Детски стол Prestige - болид 1 предлагани от Carmen
Детският стол Prestige с десен на болид от Формула 1 е удобен и практичен модел от висококачествена дамаска. Той ще осигури максимален комфорт на вашето дете, благодарение на неговите функции за промяна дълбочината на седалката, регулиране на цялостната височина и коригиране на облегалката - чрез промяна на нейната височина и заключване в позиция под ъгъл. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Default | |
| Височина седалка от земята | 45 - 57 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 60 см |
| Дълбочина | 53 см |
| Дълбочина на регулируема седалка | 43 - 48 см |
| Дължина облегалка | 54 см |
| Заключване облегалка в различни позиции | да |
| Коригиране височина на облегалка | да |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Материал | Дамаска |
| Перманентен контакт на облегалка | да |
| Слайд механизъм за коригиране на дълбочина на седалка | да |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Permanent contact mechanism - заключване на облегалката във всяка позиция и коригиране височина на облегалката |
| Тип на база | Полипропилен |
| Тип стол | Детски стол |
| Цялостна височина | 99 - 111 см |
| Ширина с подлакътници | 48 см |
Детски стол Prestige - болид 1
- Марка Carmen
- Модел Офис столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
106,16 лв. (54,28 €)
- Цена без ДДС: 88,46 лв. (45,23 €)
- Цена в наградни точки 41
Сходни продукти
Детски стол CLEVER Е - червен
310,15 лв. (158,57 €) Цена без ДДС: 258,46 лв. (132,15 €)
Детски стол Prestige - болид 2
106,16 лв. (54,28 €) Цена без ДДС: 88,46 лв. (45,23 €)
Етикети: Офис столове






