Професионални столове Работен офис стол BERN - черен предлагани от Carmen
BERN е работен офис стол с широка облегалка от дишаща мрежа, голяма седалка от първокласна дамаска и стабилна алуминиева основа. Освен високо качество на материалите, моделът предлага и солиден набор от функции. За максималното удобство на седящия се грижат 4D регулируеми подлакътници с меки падове, лумбална опора, слайд механизъм за коригиране дълбочината на седалката и др. BERN разполага и с газов амортисьор за регулиране на височината и удобна поставка за крака. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Default | |
| 4D подлакътници с регулиране на височината, ъгъла, разстоянието | да |
| Височина седалка от земята | 66 - 84 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция материали | 24 месеца |
| Гаранция части (амортисьор, механизъм, звезда, колелца, подлакът | 36 месеца |
| Дълбочина | 53 см |
| Дълбочина на регулируема седалка | 44 - 49 см |
| Дължина облегалка | 60 см |
| Коригиране височина на стъпенката | да |
| Лумбална опора | Регулируема |
| Максимално натоварване | 136 кг |
| Материал облегалка | Дишаща мрежа |
| Материал подлакътници | Полипропилен |
| Материал седалка | Дамаска |
| Слайд механизъм за коригиране на дълбочина на седалка | да |
| Стъпенка | да |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Газов механизъм за регулиране на височината |
| Тип на база | Алуминий |
| Тип подлакътници | 4D |
| Тип стол | Офис стол |
| Цялостна височина | 126 - 144 см |
| Ширина с подлакътници | 67 см |
Работен офис стол BERN - черен
- Марка Carmen
- Модел Офис столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
664,63 лв. (339,82 €)
- Цена без ДДС: 553,86 лв. (283,18 €)
- Цена в наградни точки 258
Сходни продукти
Работен офис стол SMART - бял AS
256,98 лв. (131,39 €) Цена без ДДС: 214,15 лв. (109,49 €)
Етикети: Офис столове





