Работният офис стол OVE 2 е модерен и удобен модел, изработен от висококачествени материали. Той разполага с регулируем люлеещ механизъм, функции за коригиране на височината и заключване на седалката и облегалката в различни позиции. Неговите подлакътници също могат да бъдат регулирани по височина, може да ги изнесете напред или назад, да ги завъртите под ъгъл и дори да променяте разстоянието между тях. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Default | |
| 4D подлакътници с регулиране на височината, ъгъла, разстоянието | да |
| Височина седалка от земята | 44 - 54 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 66 см |
| Дълбочина | 70 см |
| Дълбочина седалка | 49 см |
| Дължина облегалка | 51 см |
| Заключване облегалка в различни позиции | да |
| Заключване седалка в различни позиции | да |
| Износоустойчивост на дамаската | 50000 цикъла по Мартиндейл |
| Максимално натоварване | 130 кг |
| Материал | Дамаска, Мрежа |
| Материал подлакътници | Полипропилен |
| Негорима дамаска | да |
| Подлакътници | да |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Синхронен - заключване на облегалка и седалка в позиции |
| Тип на база | Алуминий |
| Тип падове | Меки |
| Тип подлакътници | 4D |
| Тип стол | Работен стол |
| Цялостна височина | 95 - 105 см |
| Ширина с подлакътници | 77 см |
Детски стол OVE 2 - червен
- Марка Carmen
- Модел Офис столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
520,62 лв. (266,19 €)
- Цена без ДДС: 433,85 лв. (221,82 €)
- Цена в наградни точки 202
Сходни продукти
Работен офис стол OVE - кралско син
OVE е удобен работен офис стол с интересен дизайн и здрава алуминиева основа. Моделът е с регулируем..
520,62 лв. (266,19 €) Цена без ДДС: 433,85 лв. (221,82 €)
Етикети: Офис столове





