| Default | |
| Височина седалка от земята | 46 - 56 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 64 см |
| Дълбочина | 61 см |
| Дълбочина седалка | 49 см |
| Дължина облегалка | 46 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал | Еко кожа |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Spring-head mechanism - за регулиране на височината и застопоряване в изправена позиция |
| Тип на база | Полипропилен |
| Тип стол | Работен стол |
| Цялостна височина | 92 - 102 см |
| Ширина с подлакътници | 45 см |
Работен офис стол SMART - бял AS
- Марка Carmen
- Модел Офис столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
256,98 лв. (131,39 €)
- Цена без ДДС: 214,15 лв. (109,49 €)
- Цена в наградни точки 100
Сходни продукти
SMART WHITE AIRPLANE
Smart White Airplane е висококачетвен стол от доказан европейски производител – Nowy Styl Group! ..
204,31 лв. (104,46 €) Цена без ДДС: 170,26 лв. (87,05 €)
SMART WHITE CATS
Smart White Cats е висококачетвен стол от доказан европейски производител – Nowy Styl Group! Сол..
204,31 лв. (104,46 €) Цена без ДДС: 170,26 лв. (87,05 €)
Работен офис стол OVE - кралско син
OVE е удобен работен офис стол с интересен дизайн и здрава алуминиева основа. Моделът е с регулируем..
520,62 лв. (266,19 €) Цена без ДДС: 433,85 лв. (221,82 €)
Работен офис стол OVE 2 - червен
Работният офис стол OVE 2 е модерен и удобен модел, изработен от висококачествени материали. Той раз..
520,62 лв. (266,19 €) Цена без ДДС: 433,85 лв. (221,82 €)
Етикети: Офис столове








