Carmen 6218 е удобен работен стол с голяма седалка и широка облегалка, подходящ за момичета и момчета. Моделът е с регулируема височина и подлакътници за повече удобство. Изработен е от висококачествена дамаска и се предлага в няколко цвята. Пълна информация за размерите и характеристиките на стола ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Default | |
| Височина седалка от земята | 41 - 51 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 66 см |
| Дълбочина | 63 см |
| Дълбочина седалка | 43 см |
| Дължина облегалка | 42 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал | Дамаска |
| Материал подлакътници | Полипропилен |
| Подлакътници | да |
| Тип колелца | Силиконови - подходящи за твърда настилка |
| Тип механизъм | Газов механизъм за регулиране на височината |
| Тип на база | Полипропилен |
| Тип падове | Твърди |
| Тип стол | Работен стол |
| Цялостна височина | 83 - 93 см |
| Ширина с подлакътници | 60 см |
Детски стол Carmen 6218 - черен
- Марка Carmen
- Модел Офис столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
265,84 лв. (135,92 €)
- Цена без ДДС: 221,54 лв. (113,27 €)
- Цена в наградни точки 103
Сходни продукти
Детски стол Carmen 6012 - червен
Детски стол 6012 от серията детски столове на Carmen е компактен и изчистен модел, особено подходящ ..
92,27 лв. (47,18 €) Цена без ДДС: 76,89 лв. (39,32 €)
Работен стол Carmen 7570 - червен
Carmen 7570 е комфортен работен стол с голяма седалка и извита облегалка. Той е с регулируема височи..
343,38 лв. (175,57 €) Цена без ДДС: 286,15 лв. (146,31 €)
Етикети: Офис столове






