Carmen 7570 е комфортен работен стол с голяма седалка и извита облегалка. Той е с регулируема височина, люлеещ механизъм и подлакътници за повече удобство. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Default | |
| Височина седалка от земята | 41 - 51 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 66 см |
| Дълбочина | 63 см |
| Дълбочина седалка | 45 см |
| Дължина облегалка | 48 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал | Дамаска, Мрежа |
| Материал подлакътници | Полипропилен |
| Подлакътници | да |
| Тип колелца | Силиконови - подходящи за твърда настилка |
| Тип механизъм | Tilt tension - с функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция |
| Тип на база | Полипропилен |
| Тип стол | Работен стол |
| Цялостна височина | 89 - 99 см |
| Ширина с подлакътници | 60 см |
Детски стол Carmen 7570 - тъмносин
- Марка Carmen
- Модел Офис столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
343,38 лв. (175,57 €)
- Цена без ДДС: 286,15 лв. (146,31 €)
- Цена в наградни точки 133
Сходни продукти
Работен стол Carmen 7570 - червен
Carmen 7570 е комфортен работен стол с голяма седалка и извита облегалка. Той е с регулируема височи..
343,38 лв. (175,57 €) Цена без ДДС: 286,15 лв. (146,31 €)
Етикети: Офис столове





