Маси Разтегателна трапезна маса BROK X - бежова предлагани от Carmen
BROK X е практична трапезна маса с разтегателен механизъм. Тя разполага с плот от закалено стъкло и керамика, чиято дебелина е 12 мм. Стандартната му дължина е 180 см, а с помощта на допълнителна плоскост може да я увеличите и плотът да достигне до цели 230 см. Интересните крака на модела са изработени от метал, праховобядисан в черно. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 76 см |
| Default | |
| Дебелина на плот | 12 мм |
| Дължина | 180 - 230 см |
| Материал основа | Праховобоядисан метал |
| Материал плот | Керамика, Закалено стъкло |
| Повърхност | Матова |
| Функция разтягане | да |
| Ширина | 90 см |
Разтегателна трапезна маса BROK X - бежова
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / холни / бар маси и комплекти
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
1 462,16 лв. (747,59 €)
- Цена без ДДС: 1 218,47 лв. (622,99 €)
- Цена в наградни точки 607
Сходни продукти
Холна маса BROK S - сива
498,47 лв. (254,86 €) Цена без ДДС: 415,39 лв. (212,38 €)
Разтегателна трапезна маса TORUN X - бежова
2 193,23 лв. (1 121,38 €) Цена без ДДС: 1 827,69 лв. (934,48 €)
Холна маса BROK S X - бежова
498,47 лв. (254,86 €) Цена без ДДС: 415,39 лв. (212,38 €)
Разтегателна трапезна маса STARGARD X - бежова
1 438,53 лв. (735,50 €) Цена без ДДС: 1 198,77 лв. (612,92 €)








