Маси Разтегателна трапезна маса ELK - черна предлагани от Carmen
ELK е висок клас трапезна маса с масивна основа, голям керамичен плот и функция за разтягане. В неразтегнато положение масата е 180 см, а в разтегнато достига до забележителните 260 см. Дизайнът на основата е разчупен и оригинален, а праховобоядисаният метал, от който е изработена, гарантира здравина и стабилност. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 76 см |
| Default | |
| Дебелина на плот | 10 мм |
| Дължина | 180 - 260 см |
| Материал основа | Праховобоядисан метал |
| Материал плот | Керамика |
| Повърхност | Матова |
| Функция разтягане | да |
| Ширина | 90 см |
Разтегателна трапезна маса ELK - черна
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / холни / бар маси и комплекти
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
1 661,55 лв. (849,53 €)
- Цена без ДДС: 1 384,62 лв. (707,94 €)
- Цена в наградни точки 690
Сходни продукти
Разтегателна трапезна маса PLOCK - черна
1 716,92 лв. (877,84 €) Цена без ДДС: 1 430,76 лв. (731,54 €)
Разтегателна трапезна маса OTTAWA - титаний
3 854,78 лв. (1 970,91 €) Цена без ДДС: 3 212,32 лв. (1 642,42 €)






