| Препоръчително тегло | |
| Натоварване | 80 кг |
| Default | |
| Дълбочина | 29 см |
| Крака - материал | Метал |
| Материал | HDPE (полиетилен с висока плътност) |
| Сгъваем / а | да |
| Тип стол | Градински стол |
| Цялостна височина | 43 см |
| Ширина | 33 см |
Сгъваема табуретка Carmen 9823
- Марка Carmen
- Модел Градински столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
22,17 лв. (11,34 €)
- Цена без ДДС: 18,48 лв. (9,45 €)
- Цена в наградни точки 9
Сходни продукти
ТАБУРЕТКА ROLLY
Rolly e висококачественa табуретка, с модерен и стилен дизайн от доказан европейски производител ! ..
48,89 лв. (25,00 €) Цена без ДДС: 40,74 лв. (20,83 €)
ТАБУРЕТКА ROLLY COLOR - V28
Rolly e висококачественa табуретка, с модерен и стилен дизайн от доказан европейски производител ! ..
52,39 лв. (26,79 €) Цена без ДДС: 43,66 лв. (22,32 €)
ТАБУРЕТКА ROLLY COLOR - V53
Rolly e висококачественa табуретка, с модерен и стилен дизайн от доказан европейски производител ! ..
52,39 лв. (26,79 €) Цена без ДДС: 43,66 лв. (22,32 €)
ТАБУРЕТКА ROLLY COLOR - V26
Rolly e висококачественa табуретка, с модерен и стилен дизайн от доказан европейски производител ! ..
52,39 лв. (26,79 €) Цена без ДДС: 43,66 лв. (22,32 €)
ТАБУРЕТКА ROLLY COLOR - V18
Rolly e висококачественa табуретка, с модерен и стилен дизайн от доказан европейски производител ! ..
52,39 лв. (26,79 €) Цена без ДДС: 43,66 лв. (22,32 €)
Етикети: Градински столове









