Трапезни и кафе столове Трапезен стол Carmen 516 X - оранжев предлагани от Carmen
Carmen 516 X е модерен трапезен стол с интересна визия. Моделът е изработен от дамаска и метални, праховобоядисани крака. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 87 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 46 см |
| Дълбочина | 54 см |
| Дълбочина седалка | 44 см |
| Дължина облегалка | 41 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Материал - седалка/облегалка | Дамаска |
| Тип стол | Трапезен |
| Цвят крака/база | Черен |
| Ширина | 47 см |
| Ширина седалка | 47 см |
Трапезен стол Carmen 516 X - оранжев
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
147,32 лв. (75,32 €)
- Цена без ДДС: 122,77 лв. (62,77 €)
- Цена в наградни точки 50
Сходни продукти
Трапезен стол Carmen 516 X - крем
147,32 лв. (75,32 €) Цена без ДДС: 122,77 лв. (62,77 €)





