Трапезни и кафе столове Трапезен стол Carmen 525 - зелен предлагани от Carmen
Трапезният стол Carmen 525 е модел с модерен дизайн, който ще внесе стил и екзотика в интериора. Изработен е от висококачествена дамаска с цветни мотиви и метални крака, наподобяващи дърво. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 82 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 48 см |
| Дълбочина | 58 см |
| Дълбочина седалка | 47 см |
| Дължина облегалка | 34 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал - крака/база | Метал |
| Материал - седалка/облегалка | Дамаска |
| Тип стол | Трапезен |
| Цвят крака/база | Бук |
| Ширина | 54 см |
| Ширина седалка | 50 см |
Трапезен стол Carmen 525 - зелен
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
144,00 лв. (73,62 €)
- Цена без ДДС: 120,00 лв. (61,35 €)
- Цена в наградни точки 44
Сходни продукти
Трапезен стол LUTON - светлокафяв 7
183,86 лв. (94,01 €) Цена без ДДС: 153,22 лв. (78,34 €)





