Трапезни и кафе столове Трапезен стол Carmen 9976 - орех-искрящо кафяв предлагани от Carmen
Трапезен стол CARMEN 9976 е стилно и удобно решение както за трапезарията у дома, така и за заведения. Комбинацията от еко кожа за лицевата част на седалката и облегалката и здраво дърво за основата и краката придава на стола интересна и оригинална визия. Със своите модерни линии и ергономичен дизайн, CARMEN 9976 предлага комфорт и естетика в едно. Размерите на стола са 55 см ширина, 52 см дълбочина и 80 см височина, което го прави подходящ за различни типове домашни или обществени интериори. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле „Техническа информация“.| Размери столове | |
| Височина | 80 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 49 см |
| Дълбочина | 52 см |
| Дълбочина седалка | 40 см |
| Дължина облегалка | 31 см |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Материал - крака/база | Дърво |
| Материал - седалка/облегалка | Дърво, Еко кожа |
| Тип стол | Трапезен |
| Ширина | 55 см |
| Ширина седалка | 53 см |
Трапезен стол Carmen 9976 - орех-искрящо кафяв
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
254,78 лв. (130,26 €)
- Цена без ДДС: 212,31 лв. (108,55 €)
- Цена в наградни точки 99
Сходни продукти
Президентски офис стол Carmen 6401 - орех - черно
343,38 лв. (175,57 €) Цена без ДДС: 286,15 лв. (146,31 €)
Трапезен стол Carmen 9976 - орех-черен
254,78 лв. (130,26 €) Цена без ДДС: 212,31 лв. (108,55 €)
Трапезен стол TULSA - шампанско
210,47 лв. (107,61 €) Цена без ДДС: 175,39 лв. (89,68 €)
Трапезен стол TULSA - лате
210,47 лв. (107,61 €) Цена без ДДС: 175,39 лв. (89,68 €)
Трапезен стол TULSA - тъмносив
210,47 лв. (107,61 €) Цена без ДДС: 175,39 лв. (89,68 €)









