Трапезни и кафе столове Трапезен стол Carmen 9977 - орех / черен предлагани от Carmen
Трапезен стол Carmen 9977 впечатлява с изчистен силует, елегантна извивка и прецизна изработка. Седалката и облегалката са облицовани с висококачествена еко кожа, която се комбинира хармонично с топлия дървесен финиш на конструкцията. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 88 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 45 см |
| Дълбочина | 66 см |
| Дълбочина седалка | 46 см |
| Дължина облегалка | 43 см |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Материал | Дърво, Еко кожа |
| Материал - крака/база | Дърво |
| Тип стол | Трапезен |
| Ширина | 45 см |
Трапезен стол Carmen 9977 - орех / черен
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
230,40 лв. (117,80 €)
- Цена без ДДС: 192,00 лв. (98,17 €)
- Цена в наградни точки 89
Сходни продукти
Трапезен стол RIMAR - кафяв 18 WAL
193,86 лв. (99,12 €) Цена без ДДС: 161,55 лв. (82,60 €)
Трапезен стол OMA - сив 97 WAL
179,82 лв. (91,94 €) Цена без ДДС: 149,85 лв. (76,62 €)






