Трапезни и кафе столове Трапезен стол CLUN - светлосив предлагани от Carmen
CLUN е трапезен стол с изчистена и елегантна визия. Стабилните му крака са изработени от праховобоядисан метал, а седалката и облегалката от приятна на допир дамаска. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 79 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 47 см |
| Дълбочина | 51 см |
| Дълбочина седалка | 40 см |
| Дължина облегалка | 32 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Материал - седалка/облегалка | Дамаска |
| Ширина | 44 см |
Трапезен стол CLUN - светлосив
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
97,47 лв. (49,84 €)
- Цена без ДДС: 81,23 лв. (41,53 €)
- Цена в наградни точки 29
Сходни продукти
Трапезен стол WIGAN - сив BF 5
184,44 лв. (94,30 €) Цена без ДДС: 153,70 лв. (78,58 €)
Трапезен стол ATLANTA - тъмнозелен
132,93 лв. (67,97 €) Цена без ДДС: 110,78 лв. (56,64 €)
Трапезен стол CLUN - мока
97,47 лв. (49,84 €) Цена без ДДС: 81,23 лв. (41,53 €)
Трапезен стол TRURO - светлосив 7
171,69 лв. (87,78 €) Цена без ДДС: 143,08 лв. (73,15 €)








