Трапезни и кафе столове Трапезен стол COLORADO - бежов PO 08 предлагани от Carmen
Трапезният стол COLORADO е удобен и стилен модел с модерен дизайн, създаден по последните интериорни тенденции. Краката на стола са изработени от метал, а горната част от дамаска и еко кожа. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 85 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 49 см |
| Дълбочина | 58 см |
| Дълбочина седалка | 44 см |
| Дължина облегалка | 36 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Материал - седалка/облегалка | Дамаска / Еко кожа |
| Тип стол | Трапезен |
| Цвят крака/база | Черен |
| Ширина | 58 см |
| Ширина седалка | 46 см |
Трапезен стол COLORADO - бежов PO 08
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
219,34 лв. (112,14 €)
- Цена без ДДС: 182,78 лв. (93,45 €)
- Цена в наградни точки 91
Сходни продукти
Трапезен стол SELBY - злато BF 2
171,69 лв. (87,78 €) Цена без ДДС: 143,08 лв. (73,15 €)





