Трапезни и кафе столове Трапезен стол COMO - тъмносив предлагани от Carmen
Трапезният стол COMO е удобен модел с подлакътници и практична функция за въртене на 360°. Краката му са изработени от праховобоядисан метал, а за тапицерията му е използвана висококачествена дамаска. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 89 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 47 см |
| Въртене на 360° | да |
| Дълбочина | 50 см |
| Дълбочина седалка | 47 см |
| Дължина облегалка | 42 см |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Материал - седалка/облегалка | Дамаска |
| Подлакътници | да |
| Тип стол | Трапезен |
| Цвят крака/база | Черен |
| Ширина | 58 см |
| Ширина седалка | 51 см |
Трапезен стол COMO - тъмносив
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
199,39 лв. (101,94 €)
- Цена без ДДС: 166,16 лв. (84,95 €)
- Цена в наградни точки 74
Сходни продукти
Трапезен стол RAMSEY - бежов BF 1
182,76 лв. (93,44 €) Цена без ДДС: 152,30 лв. (77,87 €)
Трапезен стол COMO - бежов
199,39 лв. (101,94 €) Цена без ДДС: 166,16 лв. (84,95 €)






