Трапезни и кафе столове Трапезен стол CRAVEN 2 - светлосив MJ 3 предлагани от Carmen
Трапезен стол CRAVEN 2 се вписва чудесно във всеки интериор, благодарение на своя елегантен дизайн. Моделът има удобни облегалка и седалка, изработени от висококачествена дамаска, а краката са от праховобоядисан метал. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 87 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 49 см |
| Дълбочина | 60 см |
| Дълбочина седалка | 48 см |
| Дължина облегалка | 38 см |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Материал - седалка/облегалка | Дамаска |
| Тип стол | Трапезен |
| Цвят крака/база | Сив |
| Ширина | 45 см |
| Ширина седалка | 41 см |
Трапезен стол CRAVEN 2 - светлосив MJ 3
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
177,23 лв. (90,62 €)
- Цена без ДДС: 147,70 лв. (75,52 €)
- Цена в наградни точки 74
Сходни продукти
Трапезен стол CRAVEN - охра MJ 3
177,23 лв. (90,62 €) Цена без ДДС: 147,70 лв. (75,52 €)
Трапезен стол CRAVEN 2 - сив MJ 3
177,23 лв. (90,62 €) Цена без ДДС: 147,70 лв. (75,52 €)
Трапезен стол CRAVEN 2 силиконова кожа - капучино 04
184,44 лв. (94,30 €) Цена без ДДС: 153,70 лв. (78,58 €)
Трапезен стол CRAVEN 2 силиконова кожа - сив 67
184,44 лв. (94,30 €) Цена без ДДС: 153,70 лв. (78,58 €)








