Трапезни и кафе столове Трапезен стол CROTONE - светлобежов предлагани от Carmen
CROTONE е модерен и стилен трапезен стол, изработен от висококачествена дамаска за горната част и праховобоядисан метал за основата. Моделът е изключително подходящ за интериора на съвременната трапезария, а защо не и за луксозни ресторанти и заведения. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 82 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 51 см |
| Дълбочина | 60 см |
| Дълбочина седалка | 48 см |
| Дължина облегалка | 31 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Материал - седалка/облегалка | Дамаска |
| Подлакътници | да |
| Тип стол | Трапезен |
| Цвят крака/база | Черен |
| Ширина | 58 см |
| Ширина седалка | 47 см |
Трапезен стол CROTONE - светлобежов
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
210,15 лв. (107,45 €)
- Цена без ДДС: 175,12 лв. (89,54 €)
- Цена в наградни точки 87
Сходни продукти
Трапезен стол CROTONE 1 - крем
210,15 лв. (107,45 €) Цена без ДДС: 175,12 лв. (89,54 €)
Трапезен стол CAMDEN - крем SF 2
177,23 лв. (90,62 €) Цена без ДДС: 147,70 лв. (75,52 €)
Трапезен стол CAMDEN - шампанско SF 2
177,23 лв. (90,62 €) Цена без ДДС: 147,70 лв. (75,52 €)
Трапезен стол CAMDEN - тъмнокафяв SF 2
177,23 лв. (90,62 €) Цена без ДДС: 147,70 лв. (75,52 €)
Трапезен стол CROTONE - графит
210,15 лв. (107,45 €) Цена без ДДС: 175,12 лв. (89,54 €)









