Трапезни и кафе столове Трапезен стол DEVON - жълт SF 1 предлагани от Carmen
DEVON е трапезен стол с модерен дизайн, нестандартни крака и функция за въртене на седалката на 360°. Изработен е от висококачествена дамаска и крака от праховобоядисан метал. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 85 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 48 см |
| Въртене на 360° | да |
| Дълбочина | 58 см |
| Дълбочина седалка | 47 см |
| Дължина облегалка | 37 см |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Материал - седалка/облегалка | Дамаска |
| Подлакътници | да |
| Тип стол | Трапезен |
| Цвят крака/база | Черен |
| Ширина | 60 см |
| Ширина седалка | 44 см |
Трапезен стол DEVON - жълт SF 1
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
271,38 лв. (138,76 €)
- Цена без ДДС: 226,15 лв. (115,63 €)
- Цена в наградни точки 95
Сходни продукти
Трапезен стол TOTNES -1 - жълт SF 1
266,94 лв. (136,49 €) Цена без ДДС: 222,45 лв. (113,74 €)
Трапезен стол DEVON - светлобежов SF 2
271,38 лв. (138,76 €) Цена без ДДС: 226,15 лв. (115,63 €)
Трапезен стол DEVON - сив SF 2
271,38 лв. (138,76 €) Цена без ДДС: 226,15 лв. (115,63 €)
Трапезен стол DEVON - пясъчно SF 1
271,38 лв. (138,76 €) Цена без ДДС: 226,15 лв. (115,63 €)








