Трапезни и кафе столове Трапезен стол DORSET - сив L 18 предлагани от Carmen
DORSET е трапезен стол с изчистена и стилна визия. Изработен е от стабилна метална основа, праховобоядисана в черно и висококачествена дамаска за горната част. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 85 см |
| Default | |
| Височина седалка от земята | 48 см |
| Дълбочина | 55 см |
| Дълбочина седалка | 45 см |
| Дължина облегалка | 37 см |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Материал - седалка/облегалка | Дамаска |
| Тип стол | Трапезен |
| Цвят крака/база | Черен |
| Ширина | 50 см |
| Ширина седалка | 50 см |
Трапезен стол DORSET - сив L 18
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / бар столове/ кухненски дивани
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
163,93 лв. (83,82 €)
- Цена без ДДС: 136,61 лв. (69,85 €)
- Цена в наградни точки 68
Сходни продукти
Трапезен стол DORSET - тъмнобежов L 3
163,93 лв. (83,82 €) Цена без ДДС: 136,61 лв. (69,85 €)
Трапезен стол WALDEN - бежов 7
171,69 лв. (87,78 €) Цена без ДДС: 143,08 лв. (73,15 €)
Трапезен стол WALDEN - кафяв 7
171,69 лв. (87,78 €) Цена без ДДС: 143,08 лв. (73,15 €)
Трапезен стол WALDEN - светлосив 7
171,69 лв. (87,78 €) Цена без ДДС: 143,08 лв. (73,15 €)
Трапезен стол WALDEN - тъмносив 7
171,69 лв. (87,78 €) Цена без ДДС: 143,08 лв. (73,15 €)









