Carmen 6219 е модерен работен стол, изработен от висококачествена дамаска и текстилна мрежа. Той е с регулируема височина и люлеещ механизъм, който може да се настрои с различна сила или да се изключи. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Default | |
| Височина седалка от земята | 40 - 50 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 66 см |
| Дълбочина | 61 см |
| Дълбочина седалка | 48 см |
| Дължина облегалка | 45 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал | Дамаска, Мрежа |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Силиконови - подходящи за твърда настилка |
| Тип механизъм | Tilt tension - с функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция |
| Тип на база | Полипропилен |
| Тип стол | Работен стол |
| Цялостна височина | 85 - 95 см |
| Ширина с подлакътници | 60 см |
Детски стол Carmen 6219 - червен
- Марка Carmen
- Модел Офис столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
254,78 лв. (130,26 €)
- Цена без ДДС: 212,31 лв. (108,55 €)
- Цена в наградни точки 99
Сходни продукти
Работен стол Carmen 6219 - син
Carmen 6219 е модерен работен стол, изработен от висококачествена дамаска и текстилна мрежа. Той е с..
254,78 лв. (130,26 €) Цена без ДДС: 212,31 лв. (108,55 €)
Етикети: Офис столове





