Маси Разтегателна трапезна маса DUKLA - черна предлагани от Carmen
Разтегателната трапезна маса DUKLA впечатлява с модерен дизайн и висококачествена изработка. Плотът е от керамика и закалено стъкло, а основата от неръждаема стомана с изящен блясък, който създава усещане за лукс. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 76 см |
| Default | |
| Дебелина на плот | 12 мм |
| Дължина | 160 - 200 см |
| Материал основа | Неръждаема стомана |
| Материал плот | Закалено стъкло, Керамика |
| Повърхност | Матова |
| Функция разтягане | да |
| Ширина | 90 см |
Разтегателна трапезна маса DUKLA - черна
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / холни / бар маси и комплекти
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
1 661,55 лв. (849,53 €)
- Цена без ДДС: 1 384,62 лв. (707,94 €)
- Цена в наградни точки 690
Сходни продукти
Разтегателна трапезна маса DUKLA - сива
1 661,55 лв. (849,53 €) Цена без ДДС: 1 384,62 лв. (707,94 €)





