| Default | |
| Височина седалка от земята | 40 - 48 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 60 см |
| Дълбочина | 55 см |
| Дълбочина седалка | 46 см |
| Дължина облегалка | 46 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал | Мрежа |
| Материал подлакътници | Полипропилен |
| Повдигащи се подлакътници | да |
| Подлакътници | да |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Tilt tension - с функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция |
| Тип на база | Полипропилен |
| Тип падове | Твърди |
| Тип стол | Работен стол |
| Цялостна височина | 86 - 94 см |
| Ширина с подлакътници | 58 см |
Детски стол Carmen 7033 - черен
- Марка Carmen
- Модел Офис столове
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
175,01 лв. (89,48 €)
- Цена без ДДС: 145,84 лв. (74,57 €)
- Цена в наградни точки 68
Сходни продукти
Работен стол Carmen 7033 - синьо - черен
Работен стол Carmen 7033 е модел, който ще привлече мигновено погледа ви с контрастираща комбинация ..
175,01 лв. (89,48 €) Цена без ДДС: 145,84 лв. (74,57 €)
Работен стол Carmen 7033 - червено - черен
Работен стол Carmen 7033 е модел, който ще привлече мигновено погледа ви с контрастираща комбинация ..
175,01 лв. (89,48 €) Цена без ДДС: 145,84 лв. (74,57 €)
Работен стол Carmen 7033 - сиво - черен
Работен стол Carmen 7033 е модел, който ще привлече мигновено погледа ви с контрастираща комбинация ..
175,01 лв. (89,48 €) Цена без ДДС: 145,84 лв. (74,57 €)
Работен стол Carmen 7033 - резеда - черен
Работен стол Carmen 7033 е модел, който ще привлече мигновено погледа ви с контрастираща комбинация ..
175,01 лв. (89,48 €) Цена без ДДС: 145,84 лв. (74,57 €)
Етикети: Офис столове








