Маси Разтегателна трапезна маса JURATA - черна предлагани от Carmen
JURATA e масивна и луксозна трапезна маса, чиято основа е изработена от праховобоядисан метал, а плотът от керамика. Моделът притежава стабилна конструкция и функция за разтягане. Със своя семпъл и модерен дизайн, тя лесно ще се съчетае с всеки интериорен стил. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 76 см |
| Default | |
| Дебелина на плот | 10 мм |
| Дължина | 160 - 240 см |
| Материал основа | Праховобоядисан метал |
| Материал плот | Керамика |
| Повърхност | Матова - цвят Черен / Гланц - цвят Бял |
| Функция разтягане | да |
| Ширина | 90 см |
Разтегателна трапезна маса JURATA - черна
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / холни / бар маси и комплекти
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
2 215,38 лв. (1 132,70 €)
- Цена без ДДС: 1 846,15 лв. (943,92 €)
- Цена в наградни точки 920
Сходни продукти
Разтегателна трапезна маса JURATA - бяла
2 215,38 лв. (1 132,70 €) Цена без ДДС: 1 846,15 лв. (943,92 €)
Разтегателна трапезна маса GLOGOW - черна
1 550,77 лв. (792,89 €) Цена без ДДС: 1 292,31 лв. (660,74 €)
Разтегателна трапезна маса BARDO - сива
2 159,99 лв. (1 104,38 €) Цена без ДДС: 1 800,00 лв. (920,32 €)







