Маси Разтегателна трапезна маса BROK - сива предлагани от Carmen
Tрапезната маса BROK е модел с интересни и нестандартни крака, който ще създаде стилна и модерна атмосфера във вашия дом. Тя е с голям керамичен плот (180 х 90 см) и функция за разтягане. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".| Размери столове | |
| Височина | 76 см |
| Default | |
| Дебелина на плот | 12 мм |
| Дължина | 180 - 230 см |
| Материал крака | Праховобоядисан метал |
| Материал основа | Праховобоядисан метал |
| Материал плот | Керамика |
| Повърхност | Матова |
| Функция разтягане | да |
| Ширина | 90 см |
Разтегателна трапезна маса BROK - сива
- Марка Carmen
- Модел Трапезни / холни / бар маси и комплекти
- Срок за доставка: 2-3 работни дни
-
1 462,16 лв. (747,59 €)
- Цена без ДДС: 1 218,47 лв. (622,99 €)
- Цена в наградни точки 607
Сходни продукти
Холна маса BROK S - сива
498,47 лв. (254,86 €) Цена без ДДС: 415,39 лв. (212,38 €)
Разтегателна трапезна маса ELK - черна
1 661,55 лв. (849,53 €) Цена без ДДС: 1 384,62 лв. (707,94 €)
Разтегателна трапезна маса TORUN X - бежова
2 193,23 лв. (1 121,38 €) Цена без ДДС: 1 827,69 лв. (934,48 €)







